Cerea

Produkty CEREA sú určené pre všetkých, ktorí majú radi kvalitné potraviny a preferujú zdravý životný štýl.

Ak chcete vyskúšať nové chute, odporúčame naše zeleninové tyčinky NEW BAR, kde vedľa kvalitných cereálií nájdete aj zaujímavé kombinácie zeleniny. Myslíme aj na tých najmenších, pre ktorých sme vyrobili tyčinky s tvarohom a mliekom, ktoré majú výborné nutričné ​​hodnoty s minimálnym pomerom nasýtených mastných tukov.

NEW BAR

Obľúbená rada cereálnych tyčiniek so sušenou zeleninou. Milujeme zeleninu, pretože je výborná a zdravá. Spojenie s cereáliami sa nám zdalo ako revolučná myšlienka, ktorá sa vyplatila. Tyčinka je určená pre všetkých, ktorí chcú od cereálne tyčinky niečo viac a neboja sa ochutnať nové kombinácie. Bez konzervantov a umelých farbív.

PRÍCHUTE 
červená repa & ríbezle
mrkva & zeler
brokolica & hrášok
tvaroh & cmar

Hmotnosť: 33g
DMT: 12 mesiacov od dátumu výroby
Krajina pôvodu: Česká republika

CEREA TVAROH

Myslíme aj na tých najmenších a najmä pre nich sme vytvorili túto sériu cereálnych tyčiniek s tvarohom. Tyčinky obsahujú priaznivý pomer mliečnych zložiek, majú výborné nutričné hodnoty s minimálnym množstvom nasýtených mastných kyselín. Navyše sú bez konzervantov, umelých farbív a neobsahujú stužené a palmové tuky.

PRÍCHUTE
klasik
čoko
malina
jablko
slivka

Hmotnosť: 28g
DMT: 12 mesiacov od dátumu výroby
Krajina pôvodu: Česká republika

PROTEIN BAR BIO

Proteínové tyčinky Cerea obsahujú 26 % BIO ryžového proteínu a spolu s ďalšími, starostlivo vybranými ingredienciami, je jeho vstrebateľnosť v tele veľmi vysoká. Dôležitý je tiež vyrovnaný pomer sacharidov, tukov a proteínov.
Ryžový proteín je hypoalergénny, a je preto vhodný pro všetkých, ktorý trpia alergiou na laktózu, sóju a ďalšie alergény. Ďalej sú to tiež niektoré vybrané vitamíny skupiny B ktoré sú dôležité pre správnu činnosť buniek a uľahčujú vstrebateľnosť vitamínu B12 v tele. Jednoznačne Cerea proteínové tyčinky „sladkosť“ bez výčitiek.

PRÍCHUTE
arašidová
červená repa
kakao - škorica

Hmotnosť: 45g
DMT: 9 mesiacov od dátumu výroby
Krajina pôvodu: Česká republika

FLAPJACK

Flapjack je pečená ovsená tyčinka, ktorá obsahuje okrem veľkého podielu vločiek tiež med a kvalitné české maslo. Vďaka vysokému podielu ovsených vločiek tyčinka plne zasýti a dodá energiu nielen pri športových výkonoch. Nové tri bezlepkové príchute. Všetky tyčinky sú bez palmového tuku a konzervantov.

PRÍCHUTE
arašidy
belgická čokoláda
čokoláda
vlašský orech
brusnica
kakao-mandle

Hmotnosť: 60g
DMT: 6 mesiacov od dátumu výroby
Krajina pôvodu: Česká republika