S nami je to LeGrac(i)e

Možno vám náš názov LeGracie neznie česky, ale je to len slovná hračka. Sme rýdzo česká rodinná firma z Južných Čiech z Tábora.

Vyrábame potraviny, ktoré každému z vás dodajú veľa energie a vitality pre náročný deň.

Láska k jedlu môže mať rôzne podoby

V dnešnej dobe máme stále menej času na seba a rodinu a na stravovanie vám, zamestnaným ľuďom nezostáva veľa času. Preto vznikol náš príbeh LeGracie a naša rada jedál pre raňajky, desiaty, obedy a večere.

Všetky naše výrobky sú úplne bez chémie, bez soli, bez chemických konzervantov. Vrecká obsahujú komplexné suroviny, kvalitné minerály, proteíny či superfoods.

Veríme, že prípravou jedla by ste nemali stráviť viac času ako jeho konzumáciou, takže s nami zvládnete pripraviť raňajky alebo desiatu do 2 min. Schválne, skúste si to, zažijete srandu a ušetríte veľa času, ktorý môžete využiť pre vašu rodinu inde.

PREČO LeGracie?

Naštartujte svoj deň s LeGracií!

RÝCHLA PRÍPRAVA

LeGracie - to je talianska svižnosť pre českých (ne)kuchárov. Staňte sa kuchárom behom okamihu!

VYMAZLENÁ RECEPTÚRY

Tak dobré, že to snáď ani nemôže byť zdravé. Ale je! Receptúry pripravené s láskou a rešpektom k prírode.

ALL INCLUSIVE

Ráno raňajky, v práci desiatu a obed, s nami si plnú penziu užijete!

OVOCNÉ MÜSLI LE GRACIE

Naštartujte svoj deň a nikto vás už nedobehne ... A ako? - predsa s našou radom müsli!

Raňajkujte müsli bez pridaného palmového oleja, bez pridaného cukru a sladidiel, ale za to s veľkou porciou obľúbeného ovocia, orieškov a semienok. Navyše naše müsli obsahuje vyššiu dávku vlákniny pre lepší výkon počas dňa. Skrátka müsli Legracie sú to pravé pre váš aktívny život! Kto by si bol pomyslel, že bude na müsli od LeGracie závislý! :)

OVOCNÉ TYČINKY S CHIA LE GRACIE

Ponáhľam sa a hlad mám veľký, potom táto chia tyčka Run-ní ptáče, tá ma proste zachráni.

Žiadny pridaný cukor, len ovocie a navyše hromada chia semienok, po ktorých svoju dennú bitku s časom rozhodne neprehráte. Run-ní ptáče, ďalej doskáče, či už je to ovocná tyčinka alebo kaša :)

ENERGY OVOCNÉ KAŠE S CHIA

Jóó kašu, jóó kašu, tu už jedli naši a dnes je jeme nové, fajnové. Len LeGracie ich má také.

2 minúty vášho času a plná miska voňavej sladké kaše s ovocím a chia semienkami je na svete. Aké jednoduché, aké dobré a aké zdravé. Naštartujte svoj deň s chia semienkami a hromadou ovocie. Alebo si doprajte rýchlu desiatu bez lepku - to všetko totiž nájdete v našich sáčkoch Run-ní ptáče, ktoré zaručene ďalej doskáče ... PS: Pozor, naše kaše sú návykové! Ľahko tak môžete začať na Run-ním ptáčeti ulietavať.

KUSKUS LE GRACIE

Každá svetová kuchyňa má svoje naj ... V LeGracii, a to úplne bez srandy, najviac milujeme Taliansku.

Nezabúdame ale ani na lahôdky a gastronomické delikatesy iných krajín. Čo bude u vás doma na tanieri to "naj" - Francúzsko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko alebo stará dobrá česká kuchyňa? Vo všetkých našich jedlách spoznáte, že dobré jedlo nie je o hromade korenia a dochucovadiel, ale o kvalitných surovinách a poctivých vyvážených receptúrach. A potom už je príprava jedla LeGrac(i)a. Kuskusy z Francúzska, rizota z Talianska, špaldota zo Švajčiarska.

Pozrite si naše recepty s Le Gracie KusKusom