Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio čokoláda

Vychutnajte si skutočný pôžitok chutí čokolády VIVANI. Pravá horká čokoláda z tých najkvalitnejších kakaových bôbov vás posunie do nových dimenzii vo svete čokolády.

66 položiek celkom
Bio horká čokoláda 65% s levanduľou Chocolate Hill 60 g
Novinka Bez lepku Vegan Bio
€5,17

Horká čokoláda s poctivou dávkou kakaa a sušenými kvetmi levandule ponúka jedinečný čokoládový zážitok. Obsahuje také množstvo levandule, aby bolo možné si vychutnať jej...

Kód: 4810
Bio vegán čokoláda s jackfruitom a kokosom iChoc 80 g
Novinka Vegan Bio
€2,82

Táto horká vysokopercentná vegánska čokoláda je ochutená exotickým ovocím jackfruit a kokosovými lupienkami. Sviežosť a vôňu jej dodávajú citrónové chrumky. Neobsahuje mlieko a...

Kód: 3549
Bio oblátkové rolky v mliečnej čokoláde VIVANI 125 g
Novinka Bio
€4,36

Vynikajúci dezert v podobe chrumkavých oblátkových roliek obalených v mliečnej čokoláde. Na svoje si prídu nielen milovníci oblátok, ale aj fanúšikovia mliečnej čokolády, ktorá...

Kód: 3517
Bio oblátkové rolky v horkej čokoláde VIVANI 125 g
Novinka Bio
€4,36

Vynikajúci dezert v podobe chrumkavých oblátkových roliek obalených v horkej čokoláde. Na svoje si prídu nielen milovníci oblátok, ale aj fanúšikovia čokolády, ktorá tvorí...

Kód: 3516
Bio mliečna čoko tyčinka nugát-oblátka VIVANI 40g
Novinka Bio
€1,34

Jemná mliečna čokoláda s poctivou dávkou lieskovoorieškového nugátu a pečenými kúskami vaflí, vďaka ktorým je táto tyčinka chrumkavou lahôdkou. Je vynikajúci len tak na...

Kód: 3508
Bio mliečna čoko tyčinka CREME BRULEE 40g
Novinka Bio
€1,34

Poctivá mliečna čokoláda plnená jemným mliečnym krémom a chrumkavým karamelom. Chuťou pripomína obľúbený dezert Crème Brûlée.

Kód: 3507
Extra tmavá mliečna čokoláda 70 % VIVANI 90 g
Bio
€3,60

Zloženie: kakaová hmota**, kakaové maslo**, sušené odtučnené mlieko** 16 %, repný cukor**, Bourbon vanilka*. * = bio, ** = demeter. Obsah kakaovej sušiny najmenej 70 %.

Kód: 3532
Horká čokoláda 80 % VIVANI 90 g
Vegan Bio
€3,60

Zloženie: kakaová hmota**, kakaové maslo**, repný cukor**, kakaový prášok**, Bourbon vanilka*. * = bio, ** = demeter. Obsah kakaovej sušiny najmenej 80 %.

Kód: 3531
Horká 100% s krvavým pomarančom VIVANI 90g
Vegan Bio
€3,60

Zloženie: kakaová hmota**, kakaové maslo**, kakaový prášok**, esenciálny olej z krvavého pomaranča* 0,4 %. * = bio, ** = demeter. Obsah kakaovej sušiny najmenej 100 %.

Kód: 3530
Bio Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami LACOA 100 g
Bio
€2,21

Zloženie: prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, polené lieskové oriešky 20%, sušené plnotučné mlieko 15%, kakaová hmota, výťažok z Bourbon vanilky. 100% bio. Obsah kakaovej...

Kód: 3609
Bio Mliečna čokoláda LACOA 100 g
Bio
€2,21

Zloženie: prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, výťažok z Bourbon vanilky. 100% bio. Obsah kakaovej sušiny najmenej 30 %.

Kód: 3608
Bio Horká čokoláda 60% LACOA 100 g
Vegan Bio
€2,21

Zloženie: kakaová hmota, prírodný trstinový cukor, kakaové maslo. 100% bio. Obsah kakaovej sušiny najmenej 60 %.

Kód: 3606
Hore
Ďalšie produkty

 


 

Mliečna čokoláda, horká čokoláda značky Vivani je vyrábaná nemeckou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrába čokolády už dlhšie ako jedno storočie. Tradícia a skúsenosť spolu s najlepšími bio surovinami, moderným vybavením a starostlivou kontrolou sú zárukou vysokej kvality. Čokoláda obsahuje trstinový cukor.

Mliečna čokoláda je veľmi obľúbená pre svoju jemnú a vyváženú chuť, príjemne sa rozplýva v ústach. Rozdiel medzi horkou čokoládou a mliečnou je v pridaní mlieka.

Jemná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaových častí sladená prírodným trstinovým cukrom, ktorá neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. Čokoláda je vhodná pre vegánov.

 

Čo znamená BIO čokoláda?

Možno sa pýtate, čo má spoločné čokoláda so zdravou výživou. Rovnako ako mnoho sladkostí by mala aj čokoláda patriť k potravinám, ktoré nekonzumujeme denne. Čokoláda vhodná najmä pri zvýšenej fyzickej záťaži, či psychickom strese. No pre ľudí, ktorý tejto maškrte neodolajú ani pri bežných výkonoch je fajn pocit, že existuje aj jej zdravší variant, ktorým je práve BIO čokoláda.

BIO pri čokoláde na jednej strane znamená, že sú na jej výrobu použité suroviny, ktoré boli vypestované bez chemikálií a konzervantov a na druhej, zachovaný princíp spravodlivého obchodu Fairtrade s ohľadom na udržateľný rozvoj malých farmárov v rozvojových krajinách.