Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Ananásová šťava 100% 0,7 l

Kód: 15261
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Beutelsbacher
€5,61 €5,10 bez DPH
Skladom

Ochutnať čistú ananásovú šťavu z priameho lisovania je skutočne zážitok av porovnaní s bežnými ananásovými džúsmi z koncentrátu sa jedná o úplne iný nápoj. Bio ananásy sú lisované čerstvé v mieste zberu, čo je výhodnejšie z pohľadu nutričných a chuťových vlastností. Výsledná chuť je skutočne lahodná aj v porovnaní s bio „konkurentmi“.
Je šťava vhodná pre vegánov? Niektorí výrobcovia po vylisovaní šťavy filtrujú cez želatínu. Beutelsbacher pri výrobe želatínu NEPOUŽÍVA a šťavy tejto značky sú teda vhodné aj pre striktných vegánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo to je priame lisovanie? Bežné džúsy sú vyrábané z koncentrátu, ktorý sa vyrába odparovaním vylisovanej šťavy. Takto zahustený džús je lacnejší na prepravu a skladovanie. Pred plnením do konečného obalu sa koncentrát zriedi vodou. Zahusťovanie má negatívny vplyv tak na obsah vitamínov, ako aj na chuť džúsu. Džúsy z priameho lisovania sa získavajú lisovaním čerstvého ovocia a okamžitým stáčaním vylisovanej šťavy. Džús sa potom pasterizuje krátkym šetrným zahriatím, ktoré zaistí mikrobiologickú nezávadnosť džúsu. Pasterizovaný džús sa nemusí skladovať až do chvíle otvorenia v chladničke. Rozdiel medzi džúsom z koncentrátu a džúsom z priameho lisovania je viditeľný na prvý dúšok - ochutnajte!

Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:

Energetická hodnota 214 kJ/51 kcal
Tuky 0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,01 g
Sacharidy 11,5 g
z toho cukry 11,5 g
Bielkoviny 0,4 g
Soľ 0,003 g
Vitamín C 28 mg (35 % DDD)


DDD - denná odporúčaná dávka alebo referenčná hodnota príjmu


SKLADOVANIE: Nie je vyrobené z koncentrátu. Pasterizované. Podiel ovocnej zložky 100%. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 5 dní.
UPOZORNENIE: Obal môžete vrátiť na jednom z našich odberných miest alebo v akejkoľvek predajni, kde vedú džúsy značky Beutelsbacher.
EU_Organic_Logo
DE -ÖKO-007
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Bio ovocné šťavy a zeleninové nápoje
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko