Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Granátová šťava 100% 0,2 l

Kód: 15304
Bio
Neohodnotené
Značka: Beutelsbacher
€3,09 €2,81 bez DPH
Skladom

Pre svoju dlhovekosť a stovky semienok v plode symbolizoval granátovník v starej Perzii večnú mladosť a plodnosť. Šťava sa lisuje z čerstvých plodov granátových jabĺk a používame ju do koktailov, džúsov, šalátov a mäsa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je šťava vhodná pre vegánov? Niektorí výrobcovia po vylisovaní šťavy filtrujú cez želatínu. Beutelsbacher pri výrobe želatínu NEPOUŽÍVA a šťavy tejto značky sú teda vhodné aj pre striktných vegánov.
Čo to je priame lisovanie? Bežné džúsy sú vyrábané z koncentrátu, ktorý sa vyrába odparovaním vylisovanej šťavy. Takto zahustený džús je lacnejší na prepravu a skladovanie. Pred plnením do konečného obalu sa koncentrát zriedi vodou. Zahusťovanie má negatívny vplyv tak na obsah vitamínov, ako aj na chuť džúsu. Džúsy z priameho lisovania sa získavajú lisovaním čerstvého ovocia a okamžitým stáčaním vylisovanej šťavy. Džús sa potom pasterizuje krátkym šetrným zahriatím, ktoré zaistí mikrobiologickú nezávadnosť džúsu. Pasterizovaný džús sa nemusí skladovať až do chvíle otvorenia v chladničke. Rozdiel medzi džúsom z koncentrátu a džúsom z priameho lisovania je viditeľný na prvý dúšok - ochutnajte! jabĺk z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

OBJEM: 0,2 l
KRAJINA PÔVODU: Nemecko
ZLOŽENIE: lisovaná šťava z granátových jabĺk z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:

Energetická hodnota 297 kJ/71 kcal
Tuky 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 15 g
z toho cukry 13 g
Bielkoviny 0,5 g
Soľ 0,02 g


SKLADOVANIE: Pasterizované. Podiel ovocnej zložky 100%. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 7 dní.
UPOZORNENIE: Obal môžete vrátiť na jednom z našich odberných miest alebo v akejkoľvek predajni, kde vedú džúsy značky Beutelsbacher.
EU_Organic_Logo
DE -ÖKO-007
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Bio ovocné šťavy a zeleninové nápoje
Vlastnosti: Bio
Ks v kartóne: 12
Krajina pôvodu: Nemecko