Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Jablková šťava 100% 1l

Kód: 15006
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Beutelsbacher
€2,70 €2,45 bez DPH
Skladom

Táto čistá 100% jablková šťava z priameho lisovania (t.j. nie z koncentrátu) je vyrobená z jabĺk pestovaných podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Na výrobu muštu boli použité na slnku dozreté čerstvé jablká z vyhlásených sadárskych oblastí v južnom Nemecku a odrody hodiace sa najlepšie na výrobu muštu. Výsledkom je skutočne vyvážená prirodzene príjemne sladká a ľahučko kyslastá chuť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je šťava vhodná pre vegánov? Niektorí výrobcovia po vylisovaní šťavy filtrujú cez želatínu. Beutelsbacher pri výrobe želatínu NEPOUŽÍVA a šťavy tejto značky sú teda vhodné aj pre striktných vegánov.

Čo to je priame lisovanie? Bežné džúsy sú vyrábané z koncentrátu, ktorý sa vyrába odparovaním vylisovanej šťavy. Takto zahustený džús je lacnejší na prepravu a skladovanie. Pred plnením do konečného obalu sa koncentrát zriedi vodou. Zahusťovanie má negatívny vplyv tak na obsah vitamínov, ako aj na chuť džúsu. Džúsy z priameho lisovania sa získavajú lisovaním čerstvého ovocia a okamžitým stáčaním vylisovanej šťavy. Džús sa potom pasterizuje krátkym šetrným zahriatím, ktoré zaistí mikrobiologickú nezávadnosť džúsu. Pasterizovaný džús sa nemusí skladovať až do chvíle otvorenia v chladničke. Rozdiel medzi džúsom z koncentrátu a džúsom z priameho lisovania je viditeľný na prvý dúšok - ochutnajte!

OBJEM: 1 l
KRAJINA PÔVODU: Nemecko
ZLOŽENIE: lisovaná šťava z jabĺk z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:

Energetická hodnota 210 kJ/50 kcal
Tuky 0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,02 g
Sacharidy 11,5 g
z toho cukry 11 g
Bielkoviny 0,1 g
Soľ 0,005 g


SKLADOVANIE: Pasterizované. Podiel ovocnej zložky 100%. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 5 dní.
UPOZORNENIE: Obal môžete vrátiť na jednom z našich odberných miest alebo v akejkoľvek predajni, kde vedú džúsy značky Beutelsbacher.
EU_Organic_Logo
DE -ÖKO-007
Poľnohospodárska produkcia EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Bio ovocné šťavy a zeleninové nápoje
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko