Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Choco Yogi Tea 17 x 2,2 g

Kód: 2810
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€3,94 €3,28 bez DPH
Skladom

Lahodná hrejivá zmes tradičného chai korenia a kakaových šupiek, Choco YOGI TEA® je obľúbený už dlhé roky. Kakao sa spája so sladkou sladkým drievkam, škoricou, ostrým zázvorom a kardamómom v rajskú čajovú zmes. Uvoľnite sa, dajte si dúšok a vdýchnite skvelú čokoládovú vôňu. Najlepšie chutí podľa indickej tradície, osladený s trochou mlieka či rastlinného nápoja.
Esenciou tohto čaju je: Lahodný pôžitok.
"Nepýtaj sa skutočnosti 'Prečo?'. Spýtaj sa svojich snov 'Prečo nie?'. GB Shaw)"

Detailné informácie

Podrobný popis


Info podľa ajurvédy: VoP+K- (pre viac informácií o ajurvéde, dóšach a Vašej osobnej konštitúcii navštívte www.yogitea.com, v angličtine, francúzštine, nemčine a niekoľkých ďalších cudzích jazykoch)

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster Kundalini jogy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jogovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

HMOTNOSŤ: 17 x 2,2 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: kakaové šupky 56%, škorica 15%, sladké drievko 14%, karob, jačmenný slad, odtučnený kakaový prášok 2%, kardamóm, zázvor, klinčeky, zázvorový olej, čierne korenie, výťažok z vanilky, škoricový olej, vanilkový struk. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok obsahuje jačmenný slad a neobsahuje stopy iných alergénov.
SKLADOVANIE: Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
IT -BIO-006
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU