Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

BIO Férová káva Decaf, 220g (bez kofeínu)

Kód: 83283
Bio Slovenský výrobok Fair Trade
Neohodnotené
Značka: GROW.fairly
€7,73 €6,44 bez DPH
Skladom
BIO Férová výberová zrnková káva Decaf, z ktorej bol kofeín odstránený organickým spôsobom bez použitia chémie, je upražená v malej lokálnej pražiarni na Slovensku. V jej chuti objavíte sladkosť karameliek a trstinovej melasy s jemným kakaovým akcentom. 100% arabika v BIO kvalite a s certifikátom FLO (Fairtrade). CHUŤOVÝ PROFIL: KARAMELKY, TRSTINOVÁ MELASA, KAKAO

Detailné informácie

Podrobný popis

OBJ. KÓD: 3286
HMOTNOSŤ: 220 g
KRAJINA PÔVODU: Slovensko
ZLOŽENIE: 100% bio pražená zrnková káva
Skladovať v suchu.

ZLOŽENIE: 100% ARABICA / BIO PRAŽENÁ ZRNKOVÁ KÁVA
PRÍPRAVA: ESPRESSO
PRAŽENIE: FULL CITY

Príbeh pražiarne Samay sa začal v Etiópii. Odtiaľ pochádza pôvodná káva. Rovnako aj náš názov Samay, ktorý v jazyku Etiópčanov, amharčine, znamená „nebo“.
V Samay vám ponúkame výberovú kávu - tzv. “specialty coffee”. Do tejto kategórie sa radia iba najkvalitnejšie kávové zrná s jasne dokladovaným pôvodom. Klimatické podmienky, nadmorská výška aj kvalita pôdy hrajú zásadnú rolu a obrovskou mierou prispievajú k nezameniteľnému chuťovému profilu kávy. BIO certifikát garantuje, že táto káva bola vypestovaná v prísnych podmienkach kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Samay je jedinou slovenskou pražiarňou kávy s oficiálnym platným certifikátom FairTrade. Pri kúpe produktov so značkou FairTrade (t.z. férový / spravodlivý obchod) máte istotu, že boli vyrobené za dôstojných ľudských a pracovných podmienok a s ohľadom na životné prostredie. Vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.
Za každým zrnkom kávy je príbeh konkrétneho farmára. Tento príbeh si vážime, rozvíjame ho svojím umom, prácou a prinášame až k vášmu stolu. Načerpajte z neho silu v neopakovateľnej chuti a vôni a začnite žiť svoj vlastný príbeh.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Fair trade, Slovenský výrobok
Ks v kartóne: 1
Krajina pôvodu: Slovensko