Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

BIO Férová káva z Kolumbie, 220g

Kód: 83281
Bio Slovenský výrobok Fair Trade
Neohodnotené
Značka: GROW.fairly
€7,73 €6,44 bez DPH
Skladom
Zrnká prémiovej kolumbijskej kávy s výnimočnou chuťou čokoládových a orechových tónov s ľahkou tabakovou arómou a presvedčivým telom. Vynikajúca káva na prípravu espressa. 100% arabika v BIO kvalite a s certifikátom FLO (FairTrade).

Detailné informácie

Podrobný popis

OBJ. KÓD: 3283
HMOTNOSŤ: 220 g
KRAJINA PÔVODU: Slovensko
ZLOŽENIE: 100% arabica | bio pražená zrnková káva
Skladovať v suchu.

CHUŤOVÝ PROFIL: ČOKOLÁDA, ORECHY, TABAKOVÁ ARÓMA
ZLOŽENIE: 100% ARABICA | BIO PRAŽENÁ ZRNKOVÁ KÁVA
PRÍPRAVA: ESPRESSO
PRAŽENIE: FULL CITY

Príbeh pražiarne Samay sa začal v Etiópii. Odtiaľ pochádza pôvodná káva. Rovnako aj náš názov Samay, ktorý v jazyku Etiópčanov, amharčine, znamená „nebo“.
V Samay vám ponúkame výberovú kávu - tzv. “specialty coffee”. Do tejto kategórie sa radia iba najkvalitnejšie kávové zrná s jasne dokladovaným pôvodom. Klimatické podmienky, nadmorská výška aj kvalita pôdy hrajú zásadnú rolu a obrovskou mierou prispievajú k nezameniteľnému chuťovému profilu kávy. BIO certifikát garantuje, že táto káva bola vypestovaná v prísnych podmienkach kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Samay je jedinou slovenskou pražiarňou kávy s oficiálnym platným certifikátom FairTrade. Pri kúpe produktov so značkou FairTrade (t.z. férový / spravodlivý obchod) máte istotu, že boli vyrobené za dôstojných ľudských a pracovných podmienok a s ohľadom na životné prostredie. Vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.
Za každým zrnkom kávy je príbeh konkrétneho farmára. Tento príbeh si vážime, rozvíjame ho svojím umom, prácou a prinášame až k vášmu stolu. Načerpajte z neho silu v neopakovateľnej chuti a vôni a začnite žiť svoj vlastný príbeh.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Fair trade, Slovenský výrobok
Ks v kartóne: 1
Krajina pôvodu: Slovensko