Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Pozdrav hviezdam Yogi Tea 17 x 1,9 g

Kód: 2868
Novinka Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€4,02 €3,35 bez DPH
Skladom

Táto ayurvédska zmes bylín a korenia je ideálnym spoločníkom na každodenné cvičenie jogy. Dokáže osviežiť telo a oslobodiť myseľ. Bylinné tóny tulsi sa prelínajú so sviežou chuťou mäty a citrónovej trávy. Ľahké ovocné tóny zmesi dodáva ružový grapefruitový olej. Lahodná šálka tejto upokojujúcej zmesi nás vo chvíľach relaxácie povzbudí, zanechá v nás pocit prepojenia a schopnosť sústrediť sa na prítomný okamih. Pozdrav hviezdam v joge pomáha otvoreniu mysle a zvyšuje Vašu energiu. Môžeme ho cvičiť ráno, ale aj na konci dňa, keď sa občas dostaví únava a stres. Skladá sa z niekoľkých ásan, ktoré sa vykonávajú v plynulej sekvencii sprevádzanej dychom. Pozície sú venované hviezdam a celému vesmíru. Pozdrav hviezdam má pozitívne účinky na telo - navodzuje pocit rovnováhy, prepája a dobíja energiu, zároveň však otvára myseľ i ducha.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster Kundalinej jogy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jogovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

HMOTNOSŤ: 17 x 1,9 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: citrónová tráva 25%, mäta pieporná 23%, šalvia, zázvor, tulsi 7%, rozmarín, bazalka, sladké drievko, tymián, kvety levandule, olej z ružového grepu 1,4%, kardamóm. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje žiadne alergény ani ich stopy.
NÁZOV A SKLADOVANIE: Pozdrav hviezdam, ajurvédska zmes bylín a korenia na nálev. Skladujte v suchu.

EU_Organic_Logo
IT-BIO-006
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU