Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Pozdrav mesiaci Yogi Tea 17 x 2 g

Kód: 2869
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€3,94 €3,28 bez DPH
Skladom

Zmes Pozdrav mesiaci YOGI TEA® je éterická a osviežujúca vďaka eukalyptu a mäte. Jemnú chuť jej dodávajú citrusy a kvetinové tóny ibišteka. To všetko je dokonale podčiarknuté zemskou chuťou koreňa kurkumy. Eukalyptový olej má povznášajúce účinky, biely ibištek a medovka dokážu zlepšiť náladu a uviesť dušu do rovnováhy, a koreň kurkumy vie dokonale uzemniť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pozdrav mesiacu v joge pomáha svojimi meditatívnymi účinkami na uzemnenie a otvorenie tela a mysle. Zároveň posilňuje rovnováhu a koncentráciu. Cvičí sa väčšinou v druhej polovici dňa, alebo kedykoľvek cítite potrebu regenerácie. Skladá sa zo 17 asán (jógových pozícií) a jednotlivé pohyby sú prepojené s dychom a zladené s jednotlivými fázami mesiaca.

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster Kundalinej jogy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jogovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

HMOTNOSŤ: 17 x 2 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: citrónová tráva, kurkuma 17%, biely ibištek 13%, sladké drievko, medovka 9%, eukalyptus 7%, sušená limetka, mäta pieporná 3%, pomarančová kôra, kvety levandule, citrónová kôra, chmeľ, čierne korenie, eukalyptový olej. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje žiadne alergény ani ich stopy.
SKLADOVANIE: Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
IT -BIO-006
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU