Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Rooibos Yogi Tea 17 x 1,8 g

Kód: 2808
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€3,94 €3,28 bez DPH
Skladom

Sladký, teplý a plný slnka - z rooibosu vyžaruje bohaté dedičstvo Afriky. Primiešaním tradičných druhov korenia YOGI TEA® ako je skorica, zázvor, kardamóm, karafiáty a štipka čierneho korenia sa oživí jemná zemitá aróma rooibosu, zatiaľ čo karob a vanilka dovedú k dokonalosti chuť tohto sladkého priateľského čaju.
Esenciou tohto čaju je: Povstávať z objatia Matky Zeme.
"Ak chceš letieť - dovoľ si padať."

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky rezíduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola po prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jógu Yogi Bhajan, mister Kundalini jógy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi sdílel múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných byliniek a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jógovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

HMOTNOSŤ: 17 x 1,8 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypěstované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: rooibos 70%, skorica 11%, zázvor 4%, karob, pražený koreň čakanky, kardamóm 2,5%, karafiát 1,5%, černý pepř, skoricový, zázvorový a kardamómový olej, výťažok z vanilky. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.
SKLADOVANIE: Skladujte v suchu.

EU_Organic_Logo

IT -BIO-006
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU