Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Tekvicový Chai Yogi Tea 17 x 1,9 g

Kód: 2836
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€3,94 €3,28 bez DPH
Skladom
Tekvicový Chai je ako stvorený pre milovníkov jesene. Snúbia sa v ňom chute výrazného čajového korenia s ovocnou vôňou pomaranča a jemnou chuťou tekvice. Všetky farby jesene v jednej šálke čaju. Vychutnať si ho môžete podľa indickej tradície, osladený s trochou mlieka či rastlinného nápoja.

Detailné informácie

Podrobný popis

OBJ. KÓD: 2836
HMOTNOSŤ: 17 x 1,9 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: tekvica 18%, sladké drievko, škorica, mrkva 12%, zázvor 10%, kardamóm, fenikel, aníz 5%, červená repa, pražený koreň čakanky, čierne korenie, klinček, vanilkové struky, pomarančová kôra 1 , výťažok z vanilky, muškátový oriešok. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje sladké drievko, osoby trpiace vysokým tlakom by sa mali vyvarovať nadmernej spotreby.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje žiadne stopy alergénov.
Skladovať v suchu.

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster Kundalinej jogy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jogovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU