Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Úľava pre krk Yogi Tea 17 x 1,9 g

Kód: 2862
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€3,94 €3,28 bez DPH
Skladom

Príjemný, hrejivý, ochraňujúci... Spievanie, rozprávanie, prehĺtanie, ochutnávanie. Naše hrdlo má toho veľa na práci. Tento príjemný, ovocne sladký nálev je náš spôsob, ako sa mu poďakovať. Vďaka sladkému drievku a divozelu, v kombinácii so sladkou škoricou, pomarančovou kôrou a feniklom, je tento lahodný upokojujúci nálev vítaný kedykoľvek počas dňa.
Esenciou tohto čaju je: Utešenie.
"Ústa nás môžu zradiť dvoma spôsobmi: Tým, čo do nich dáme, a tým, čo z nich vyjde."

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster Kundalini jogy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jogovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

HMOTNOSŤ: 17 x 1,9 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: sladké drievko 32%, fenikel 23%, škorica, pomarančová kôra 8%, zázvor 4%, tymián 4%, divozel, pomarančový olej, citrónový olej, kardamóm, čierne korenie, klinčeky, kurkuma. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje sladké drievko, osoby trpiace vysokým tlakom by sa mali vyvarovať nadmernej spotreby.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.
SKLADOVANIE: Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
IT -BIO-006
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU