Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Zelený čaj Matcha Citrón Yogi Tea 17 x 1,8 g

Kód: 2888
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€3,94 €3,28 bez DPH
Skladom

Príjemný, vzácny, svieži... Matcha Citrón YOGI TEA® spája ajurvédske bylinkárstvo s tradičným spracovaním zeleného čaju v budhistických oblastiach. Vybrané tencha topsy, chránené pred slnečným svitom niekoľko posledných týždňov pred zberom, aby sa docielila vybraná, svieža a jemná chuť, sú skombinované s vysoko kvalitnou matchou, ktorá tradične sprevádzala budhistických mníchov počas ich dlhých meditácií. Ovocná citrónová tráva a kyslá limetka vhodne dopĺňajú túto skvelú zmes a poskytujú mimoriadny chuťový zážitok.
Esenciou tohto čaju je: Celý deň v harmónii.
"Náš súcit nám najlepšie pomáha pochopiť čas."

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster Kundalini jogy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jogovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

HMOTNOSŤ: 17 x 1,8 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: zelený čaj 55% (tencha 43%, sencha 10%, matcha 2%), sušená limetka 9%, sladké drievko, citrónová tráva 9%, mäta pieporná, čierne korenie, sušená citrónová šťava 3%, guarana, citrónový olej, verbena citrónová, citrónová kôra, záz. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.
SKLADOVANIE: Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
IT -BIO-006
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU