Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Zelený rooibos bio*nebio 50g

Kód: 2912
Bez lepku Vegan Bio Fair Trade
Neohodnotené
Značka: Bionebio
€3,49 €2,91 bez DPH
Skladom

Tento vysoko kvalitný, ručne česaný rooibos pochádza z malých plantáží z pohoria Cederberg v Západnom Kapsku. Má zemitú a ovocnú chuť, hoci nie tak výraznú, ako červený rooibos. Zelený rooibos neprechádza po zbere fermentáciou a preto si zachováva svoju prirodzenú farbu a jemnejšiu chuť. Rooibos pochádza z Južnej Afriky a používa sa tu už od staroveku. Je známy svojimi priaznivými účinkami na organizmus. Často sa prezýva „červené zlato“. Jeho názov sa vlastne skladá z dvoch slov „rooi“ a „bos“, čo v preklade znamená „červený ker“. Rooibos neobsahuje kofeín a preto si ho môžeme užiť kedykoľvek počas dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

HMOTNOSŤ: 50 g

ZLOŽENIE: 100% zelený rooibos z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje žiadne alergény ani ich stopy.
SKLADOVANIE: Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
SK -BIO-003
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Fair trade, Vegan
Ks v kartóne: 20
Krajina pôvodu: Česká republika

Logo_bionebio_250x150

Spoločnosť bionebio s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a výrobou biopotravín a potravín zdravej výživy. Drvivá väčšina sortimentu je v biokvalite.