Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio Životná pohoda Yogi Tea 17 x 1,8 g

Kód: 2864
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Yogi Tea
€3,94 €3,28 bez DPH
Skladom

Stredomorská bylinková záhrada, preslnená a upokojujúca... Nálev Životná pohoda YOGI TEA® s voňavou šalviou a zahrievajúcou škoricou nás pripomína starodávny stredomorský zvyk popíjať šalviový nálev. Citrónová tráva, kardamóm a sladké drievko zvýrazňujú tento jedinečný nápoj. Cítiť sa dobre a vyhradiť si čas pre seba je umením. Relaxuj, vychutnaj šálku tohto nálevu a nezabúdaj byť sám k sebe láskavý.
Esenciou tohto čaju je: Nájdi si čas sám na seba.
"Buď k sebe dobrý. Šťastie je tvoje vrodené právo."

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI TEA®:
Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, Véda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster Kundalini jogy a inšpiratívny učiteľ ajurvédy a celostného prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúci voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínov čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI TEA®.
Ľudská bytosť je celkom, skladajúcim sa z tela, mysle a duše. Aby sme prospievali, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI TEA® inšpiruje. Múdrom na každej visačke sáčku a inšpirujúcou jogovou pozíciou na každej krabičke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly uchvátené lahodnou šálkou YOGI TEA®.

HMOTNOSŤ: 17 x 1,8 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: škorica 30%, šalvia 23%, sladké drievko, dobromyseľ 8%, kardamóm, citrónová tráva 4,5%, zázvor, klinčeky, verbena citrónová, čierne korenie, škoricový olej, zázvorový olej, senovka, koriander. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.
NÁZOV A SKLADOVANIE: Životná pohoda, ajurvédska zmes bylín a korenia na nálev. Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
IT -BIO-006
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko/Taliansko/EU