Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Hruškový šťava 100% 0,7 l

Kód: 15050
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Beutelsbacher
€3,44 €3,13 bez DPH
Skladom

Čistá 100% hrušková šťava z priameho lisovania vyrobená z hrušiek pestovaných podľa zásad kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Použité sú iba plne zrelé hrušky (čo je veľmi dôležité pre dobré trávenie) z vybraných sadov. Výsledkom je na prvý dojem veľmi jemná chuť, ktorá sa v ústach rozvinie do plnej arómy čerstvých hrušiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je šťava vhodná pre vegánov? Niektorí výrobcovia po vylisovaní šťavy filtrujú cez želatínu. Beutelsbacher pri výrobe želatínu NEPOUŽÍVA a šťavy tejto značky sú teda vhodné aj pre striktných vegánov.

Čo to je priame lisovanie? Bežné džúsy sú vyrábané z koncentrátu, ktorý sa vyrába odparovaním vylisovanej šťavy. Takto zahustený džús je lacnejší na prepravu a skladovanie. Pred plnením do konečného obalu sa koncentrát zriedi vodou. Zahusťovanie má negatívny vplyv tak na obsah vitamínov, ako aj na chuť džúsu. Džúsy z priameho lisovania sa získavajú lisovaním čerstvého ovocia a okamžitým stáčaním vylisovanej šťavy. Džús sa potom pasterizuje krátkym šetrným zahriatím, ktoré zaistí mikrobiologickú nezávadnosť džúsu. Pasterizovaný džús sa nemusí skladovať až do chvíle otvorenia v chladničke. Rozdiel medzi džúsom z koncentrátu a džúsom z priameho lisovania je viditeľný na prvý dúšok - ochutnajte!

OBJEM: 0,7 l
KRAJINA PÔVODU: Nemecko
ZLOŽENIE: lisovaná šťava z hrušiek z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.
UPOZORNENIE: Obal môžete vrátiť na jednom z našich odberných miest alebo v akejkoľvek predajni, kde vedú džúsy značky Beutelsbacher.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:

Energetická hodnota 201 kJ/48 kcal
Tuky 0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,02 g
Sacharidy 10 g
z toho cukry 9,5 g
Bielkoviny 0,1 g
Soľ 0,003 g


SKLADOVANIE: Pasterizované. Podiel ovocnej zložky 100%. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 5 dní.
EU_Organic_Logo
DE -ÖKO-007
Poľnohospodárska produkcia EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Bio ovocné šťavy a zeleninové nápoje
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 6
Krajina pôvodu: Nemecko