Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Bio rooibos JAR Bloodorange AMANA 70 g

Kód: 2959
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Bionebio
€6,77 €5,64 bez DPH
Skladom

Tento rooibos pochádza z Juhoafrickej republiky z okolia Stolovej hory a je vyhľadávaný pre svoju nezameniteľnú medovo ovocnú chuť a šarlátový nálev s prekrásnou vôňou. Spracováva sa podobne ako lístky čajovníka – pomocou fermentácie. Rooibos Bloodorange je navyše ochutený pomarančovou kôrou, zjemnený kvetmi ibišteka a chuť mu zvýrazňuje pomarančovú arómu a olej. Neobsahuje žiadny kofeín. V lete si ho môžeme pripraviť ako ľadový čaj, jemne dosladený medom či javorovým sirupom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čaje všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetky reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

HMOTNOSŤ: 70 g
KRAJINA PÔVODU: Juhoafrická republika
ZLOŽENIE: rooibos 72,9%, pomarančová kôra 11,4%, kvety ibišteka, prírodná pomarančová aróma a olej. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje žiadne alergény ani ich stopy.
SKLADOVANIE: Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
SK -BIO-004
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 10
Krajina pôvodu: Juhoafrická republika

Logo_bionebio_250x150

Spoločnosť bionebio s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a výrobou biopotravín a potravín zdravej výživy. Drvivá väčšina sortimentu je v biokvalite.