Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

Káva pražená bez kofeínu vankúšiky DiCaf 25 x 7 g

Kód: 3220
Bez lepku Vegan Bio
Neohodnotené
Značka: Bionebio
€11,98 €9,98 bez DPH
Skladom

Na výrobu tejto kávy sú použité kávové zrná vypestované v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom bez použitia pesticídov, herbicídov a syntetických hnojív. Ide o zmes arabiky a robusty. Káva značky DiCaf pokračuje v dlhoročnej rodinnej tradícii praženia kávy po malých dávkach a následného miešania jednotlivých druhov na dosiahnutie optimálnej chuti a vyniká skutočne autentickou výbornou chuťou známou z talianskych kaviarní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob upraženia umožňuje použiť túto kávu ako na prípravu klasického českého „turka”, tak aj zdravšie prekvapkávané kávy. Výrazná vôňa a vynikajúca chuť však vynikne najlepšie pri príprave espressa. Kofeín je z tejto kávy odstraňovaný šetrne pomocou vodnej pary a oxidu uhličitého bez použitia uhľovodíkových rozpúšťadiel. Preto v nej nie sú zvyšky týchto škodlivých látok. Chuťovo je na nerozoznanie od kávy s kofeínom, rýchlejšie však stráca arómu. Odporúčame preto skladovať časť kávy dobre zabalenú v chladničke, pokiaľ ju neplánujete spotrebovať v priebehu niekoľkých dní.

HMOTNOSŤ: 25 x 7 g
KRAJINA PÔVODU: Taliansko na použitie v profesionálnych prístrojoch na výrobu espressa. Domáce espressovače obvykle nie sú schopné vyvinúť dostatočný tlak a vankúšiky sa v nich nemôžu použiť. Pre majiteľov kaviarní majú vankúšiky dve výhody. Prvá je dokonalá kontrola nákladov – koľko sa spotrebovalo vankúšikov, toľko sa predalo šálok kávy. Druhou je, že káva z vankúšika je vždy čerstvá. Každý vankúšik je balený zvlášť v ochrannej atmosfére a káva začína starnúť až vo chvíli, keď sa obal otvorí.
SKLADOVANIE: Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
IT -BIO-003
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj v biokvalite
Vlastnosti: Bio, Bez lepku, Vegan
Ks v kartóne: 1
Krajina pôvodu: Taliansko

Logo_bionebio_250x150

Spoločnosť bionebio s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a výrobou biopotravín a potravín zdravej výživy. Drvivá väčšina sortimentu je v biokvalite.