Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

O nás

Na úvod krátky príbeh ako prišla na svet BIOLIENKA

Vždy nás zaujímalo ako sa zdravo stravovať, dobre vyzerať, jesť do sýta a nepribrať. Pre vlastnú potrebu sme si kupovali výrobky v biokvalite u našich susedov Čechov, i Rakúšanov. Veľmi nám bio potraviny chutili a chutia, a tak sme sa začali zaoberať myšlienkou, začať podnikať na Slovensku s potravinami, ktoré nielen výborne chutia, ale sú hlavne zdravé a prospešné pre náš organizmus. Uvedená myšlienka nás natoľko nadchla, že sme dali hlavy dokopy a vy máte teraz možnosť presvedčiť sa, čo sme pre Vás vybrali.

Už názov našej firmy BIOLIENKA napovedá, že produkty ktoré ponúkame sú úzko späté s prírodou a vytvárané v jej súlade.

Našou snahou je osloviť veľkoobchodných partnerov - bio predajne, predajne so zdravou výživou.Preto ak takýto obchod vlastníte neváhajte nás kontatkovať.

O bližších podmienkach veľkoobchodného odberu nás prosím kontaktujte mailom na gubova@biolienka.sk, alebo telefonicky: +421 918 679 561. Radi osobne navštívime Vašu predajňu a oboznámime Vás s našim sortimentom i obchodnými podmienkami, akokoľvek vzdialená je Vaša predajňa od nášho sídla spoločnosti.

Prinášame na slovenský trh široký sortiment zdravých potravín vo väčšej časti v bio kvalite, od renomovaných výrobcov. Celý sortiment nájdete na našom e-shope. Uvedené ceny sú maloobchodné s DPH. Pre veľkoobchodný cenník nás prosím kontaktujte.

Pre ľahšiu orientáciu na našom webe Vám ponúkame malého sprievodcu:

  • Dovoľujeme si upriamiť Vašu pozornosť na sekciu BIO POTRAVINY / NAŠI PARTNERI, kde sa podrobne oboznámite s výrobcami príp. dodávateľmi, ktorí boli starostlivo vyberaní tak, aby sme Vám ponúkli to najlepšie čo momentálne trh s bio potravinami ponúka
  • V sekcii BIO POTRAVINY nájdete podrobnejšie informácie o niektorých vybraných produktoch, ktoré Vám môžu uľahčiť Vaše rozhodovanie pri nakupovaní, články sú písané veľmi pútavo a zaujímavo.
  • BIO RECEPTY je sekcia,v ktorej nájdete zaujímavé recepty na skvelé dobroty z vybraných surovín z našej ponuky. Túto sekciu budeme pravidelne obmieňať.
o_nas_4b809829791808f1

Veríme, že si na našej web stránke vždy nájdete niečo čo Vás zaujme, poteší aj pomôže a stanete sa našimi pravidelnými návštevníkmi.

Tím spoločnosti BIOLIENKA