Pri nákupe nad 50 eur doručenie zdarma

OD VČELY voskové vrecko na chlieb vzor suché kvety 38x47

Kód: 81306 81307 Zvoľte variant
Slovenský výrobok
Neohodnotené
Značka: Od včely
€28,12 €32,38 od €28,12 €23,43 bez DPH €26,98 bez DPH od €23,43 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Rozmer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Ľahko použiteľné a praktické obaly, ktorými dokonale nahradíte plastové vrecká. Vyberte si rozmery najvhodnejšie pre použitie vo vašej kuchyni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Eko obaly Od včely sú výsledkom ručnej práce, preto každý kus považujte za originál a tolerujte prípadné nedokonalosti, či mini odchýlky v rozmeroch.
Obaly sú ručne vyrábané zo 100% bavlny, voňavého vosku od našich včiel, borovicovej živice, jojobového a kokosového oleja. Sú vynikajúce na uchovávanie zeleniny, ovocia a odrezkov z nich, syrov, pečiva a chleba v čerstvosti a sviežosti. Môžete ich používať znova a znova niekoľko mesiacov.
Ďakujem, že podporujete ručnú prácu na Slovensku.

V najmenších obaloch uchováte načaté kúsky zeleniny a ovocia, do stredných zabalíte syry, desiatové chlebíky alebo pečivo, vo veľkom uchováte chlieb dlhšie čerstvý, prikryjete ním plech so sladkým koláčom, misu so šalátom.
Ich zloženie im zabezpečuje antibakteriálne, antivírusové a antimykotické vlastnosti, ktoré ich predurčujú k uchovávaniu potravín v čerstvosti a sviežosti.

Obaly vytvarujte teplom rúk, môžete ich poskladať do rôznych vrecúšok, v ktorých si vezmete do práce či na cesty sladké maškrty, sušené ovocie, orechy ….
Nepoužívajte na balenie surového mäsa, či potravín ktoré zanechávajú farebné stopy, napríklad cvikla.

Dodatočné parametre

Kategória: Od včely
Vlastnosti: Slovenský výrobok
Ks v kartóne: 1
Krajina pôvodu: Slovensko

odvcely@2x

 

Najlepší odpad je taký, ktorý nevznikne. Toto, ale aj moja láska k prírode a k mojim včelám ma priviedlo k myšlienke vytvoriť niečo, čím prispejem a pomôžem. Pretože aj malé kroky menia svet.